Servis Randevu Talep
SERVİS RANDEVU TALEP
AD SOYAD
CEP TELEFONU
ARAÇ MARKASI
MODEL
MODEL YILI
TARİH / SAAT
TR| EN
PLAKA FİYATLARI
 • İstanbul
  1.550.000 ₺
  T
 • İstanbul
  1.540.000 ₺
  C
 • İstanbul
  1.450.000 ₺
  M
 • Tekirdağ
  340.000 ₺
  T
 • Kırklareli
  310.000 ₺
  T
 • Edirne
  360.000 ₺
  T
Hakkımızda

Bizi Tanıyın!

 

Kale Ticaret, 1979 senesinde ikinci el oto alım satımla başlayan ticari faaliyetlerini günümüze gelinceye kadar çeşitli sektörlerle zenginleştirmeyi başarmıştır. Bugün Ayhan Beyaz yönetimindeki Kale Ticaret farklı sektörlerde vermiş olduğu hizmetlerle değer yaratmaktadır. Kale Ticaret, İnşaat ve emlak sektörü, turizm ve rent a car hizmetleri, servis ve yedek parça hizmetleri, tarım ve hayvancılık alanlarında 36 yıllık hizmet anlayış ve deneyiminin kazandırdığı kalite standartlarıyla farkını ortaya koymaktadır.

 

1996 - Kale Ticaret Taksi Sektöründe!

 

Kale Ticaret, 1996 senesinde taksi faaliyetlerine Kale Oto Center merkezinde başlamıştır. Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle kısa sürede taksicilik sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen çalışmalarına ek olarak, sigortacılık, muhasebe ve müşavirlik hizmetleri de vermeye başlamıştır.

 

2000 - Kale Ticaret Turizm ve Rent a Car Sektöründe!

 

İstanbul’un turist potansiyelinin her sene artması, bu yönde gerçekleşecek faaliyetlerin planlanmasına neden olmuştur. Bu bakımdan Kale Ticaret ilk olarak, Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanlarında açtığı şubeleriyle rent a car hizmeti vermeye başlamıştır.

 

2009 - İSTOÇ Kale Plaza Yükseldi!

 

Kale Ticaret, tüm faaliyetlerini bir merkezden verebilmek için 2009 yılında 14 bin metrekare kapalı alana sahip olan İSTOÇ Kale Plazayı hizmete sundu. Daha kaliteli ve modern bir hizmetin müşterilere sunulması hedefiyle kurulan plazada, taksi muhasebeleri için 20 kişilik uzman kadro, servis ve yedek parça hizmetleri için 30 kişilik uzman kadro, 0 KM araç showroomları ve güler yüzlü satış temsilcileriyle hizmet vermektedir. Ayrıca Allianz Sigorta, BRC LPG, Atiker LPG, Starmx gibi hizmetlerin bayi hizmetleri de Kale Plazada verilmektedir.

 

2010 – Kale Ticaret Kadıköy Şubesi Hizmete Girdi!

 

Kale Ticaret, hizmetlerinin giderek yaygınlaşmasına bağlı olarak, Anadolu yakası Kadıköy şubesini kurdu. Şube bünyesinde Kale Ticaretin taksi, otomobil, müşavirlik, muhasebe, sigortacılık hizmetleri sunulmaktadır.

 

2013 – Kale Ticaret Turizm Faaliyetlerini Genişletiyor!

 

Turizm ve otelcilik sektörlerinde kalıcılığını garantilemek isteyen firma, İstanbul Avcılar sahilde 7 bin 500 metrekarelik otel arsası almış durumdadır.